Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články a rozhovory

Příspěvky

Dvougólový Boháč: Věřili jsme, že máme sílu na otočení výsledku

21. 6. 2011

P r a h a – Byl hlavním strůjcem zvratu z 1:3 na 5:3. Útočník Daniel Boháč (na snímku) nejprve v závěru druhé třetiny naznačil Slavii, že se s Boleslaví ještě musí počítat. To snížil na 2:3. A v poslední dvacetiminutovce obrat zrealizoval. Nejprve přihrál Nouzovi na vyrovnávací gól a ten vítězný sám vstřelil. Povedené odpolední přestavení v O2 Aréně.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články a rozhovory | Komentářů: 0

Na pupku doma ležet nebudu, říká o plánech na dovolenou Daniel Boháč

21. 6. 2011

M l. B o l. – Konečně dovolená, mají od středy boleslavští hokejisté velký důvod k radosti. Mezi ně patří také útočník Daniel Boháč (na snímku), jenž přiznává, že už konec letní přípravy vyhlížel. “Kdo by se na dovolenou netěšil. Letní přípravu nikdo obecně nemá rád a každý se těší, až skončí,“ říká v rozhovoru.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články a rozhovory | Komentářů: 0

Všichni jsme odhodlaní bojovat dál, vyhlašuje Daniel Boháč

21. 6. 2011

M l. B o l. – Zase jsou bez bodu, ale znovu si zasloužili minimálně jeden. Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli i čtvrtý extraligový zápas o jeden gól, tentokrát v rámci středočeského derby padli s Kladnem na domácím ledě 1:2. “Každá porážka nás sráží trochu níž, ale já si myslím, že jsme všichni odhodlaní bojovat dál,“ přemítá nad momentální situací útočník Daniel Boháč (na snímku), aktuálně nejproduktivnější boleslavský hráč (2+1).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Články a rozhovory | Komentářů: 0

Daniel Boháč je v Mladé Boleslavi moc spokojený a cítí velkou sílu týmového ducha

30. 5. 2011

M l. B o l.- Když po sezóně 2004/2005 zanikla činnost A-týmu Slezanu Opava, rozprchli se zbylí hráči do všech koutů Moravy. Daniel Boháč zamířil do Ostravy, v úvodní sezóně ho trápilo dlouhé zranění, i přesto nasbíral cenné zkušenosti a v letošním ročníku již dirigoval první pětku s kapitánem Šebestou na jedné a Lukášem Bokrošem na druhé straně. Na začátku letošního roku si ho vybrala BK Mladá Boleslav jako posílení svého týmu před play-off. K hokeji přičichl v pěti letech, kdy jej otec dovedl na opavský stadion a to nejen zimní, ale i fotbalový. Hokej nakonec zvítězil a Daniel udivuje fanoušky svou bezstarostně působící hrou drtící soupeřovy obrany.

 

Kola mám teď na nějaký čas plné zuby, říká žertem Daniel Boháč

30. 5. 2011

M l. B o l. – Pátek 13. června nemohou boleslavští hokejisté s trochou nadsázky považovat na nešťastný, ba právě naopak. Skončil jim totiž týden drilu na kolech, který strávili poblíž hranic v Jánských Lázních. A jak prohlásil osmadvacetiletý útočník Mladé Boleslavi Daniel Boháč (na snímku), byla to opravdu makačka: “Myslím, že teď pár dní nechci kolo ani vidět!“ směje se.